Poszukujesz kwatery,firmy?
Pomożemy Ci, wyszukaj obiekt z nami....
Polecane
Kto jest Online
Aktywni Użytkownicy: 0
Konta: 0
Gości: 0
Odwiedzin Dziś: 10
Ilość wizyt: 13
Aktywne Boty: Niezidentyfikowane Boty(7)
Page-Rank
4/10
5
3/10
10
2/10
5
1/10
2

Losowe Wpisy

Nowo otwarty, luksusowy, jeden z najpiękniejszych hoteli w mieście, usytuowany w centrum miasta, 300 metrów od krynickiego deptaku. Hotel posiada dwupoziomowy, podziemny garaż. Każdy pokój wyposażony jest w telefon, TV satelitarną, radio z budzikiem, dostęp do Internetu.
http://www.hotelrenesans.eu
Page-Rank: 0/10
(Kliknięć: 0; Dodano: 13 Listopada 2009) Szczegóły Wpisu Raport Uszkodzonego Wpisu
Zapraszamy Państwa do Krynicy-Zdroju na turnusy rehabilitacyjne, pobyty pełnopłatne oraz turnusy sanatoryjne. Fachowa i miła obsługa, bogata baza zabiegowa oraz smaczne posiłki zapewnią Państwu udany pobyt.
http://www.abaton-krynica.com.pl
Page-Rank: 3/10
(Kliknięć: 0; Dodano: 14 Października 2009) Szczegóły Wpisu Raport Uszkodzonego Wpisu
www.ukz-uzdrowisko.krynica.com.pl 33-380 Krynica Zdrój, ul.Nowotarskiego9/4 tel: (018) 471-28-01, fax: (018) 471-50-81 ...
http://ukz.nazwa.pl/
Page-Rank: 0/10
(Kliknięć: 1; Dodano: 01 Października 2009) Szczegóły Wpisu Raport Uszkodzonego Wpisu
Polecane
Sanatorium nasze usytuowane jest w centrum Krynicy-Zdroju. Nieopodal znajduje się kryte lodowisko, kino Jaworzyna oraz Deptak z Pijalniami Wód Mineralnych, Centrum Kultury, Park Słotwiński , Centrum Narciarskie Słotwiny a także znany lokal z dancingiem "Hawana" i wiele innych.
http://www.zgoda-krynica.pl
Page-Rank: 2/10
(Kliknięć: 0; Dodano: 26 Grudnia 2009) Szczegóły Wpisu Raport Uszkodzonego Wpisu
Ośrodek Wypoczynkowy „ECHO” w Krynicy-Zdrój. Usytuowany jest on w malowniczej dolince, wśród drzew, nad brzegiem potoku. Zaprasza strudzonych wielkomiejskim gwarem, służbowo podróżujących lub przebywających w Krynicy, dla których cisza i spokój są warunkiem dobrego wypoczynku i relaksu.
http://www.echo.krynica.com.pl
Page-Rank: 3/10
(Kliknięć: 0; Dodano: 14 Października 2009) Szczegóły Wpisu Raport Uszkodzonego Wpisu
Nasz kameralny ośrodek mieści się w magicznym regionie Doliny Popradu Beskidu Sądeckiego, nad górskim potokiem – Kryniczanką w samym centrum Krynicy Zdrój. Do Państwa dyspozycji posiadamy 23 pokoje 1 - 3 osobowe, jadalnie, wypożyczalnie sprzętu sportowego, bilard, sprzęt audiowizualny.
http://krynica.totalizator.com.pl
Page-Rank: 2/10
(Kliknięć: 0; Dodano: 25 Grudnia 2009) Szczegóły Wpisu Raport Uszkodzonego Wpisu
Sponsorowany
Krynica Zdrój informator turystyczny, baza adresowa kwater. Informacje o noclegach, kwaterach, pogoda w mieście.Całoroczny wypoczynek w Krynicy-Zdroju, najpiękniejszym zakątku Beskidu Sądeckiego
http://krynica.malopolska.pl
Page-Rank: 2/10
(Kliknięć: 9; Dodano: 01 Października 2009) Szczegóły Wpisu Raport Uszkodzonego Wpisu
Hotel Pegaz *** w Krynicy-Zdroju najciekawszy z wielu - zaprasza gości pod swój dach. Odwiedzając nas radzi będziecie ze smaków i snów tutaj serwowanych.
http://www.pegaz.krynica.com.pl
Page-Rank: 0/10
(Kliknięć: 0; Dodano: 13 Listopada 2009) Szczegóły Wpisu Raport Uszkodzonego Wpisu
Ośrodek Wypoczynkowo - Leczniczy "EVITA" jest położony wśród zalesionych szczytów Beskidu Sądeckiego w malowniczej dolinie potoku Słotwinianka, w najsłynniejszym polskim uzdrowisku Krynica Zdrój zwanym "Perłą Uzdrowisk Polskich".
http://www.evita.nsi.pl
Page-Rank: 2/10
(Kliknięć: 1; Dodano: 04 Stycznia 2010) Szczegóły Wpisu Raport Uszkodzonego Wpisu
ORW "Panorama" położona jest w centrum "perły polskich uzdrowisk" na południowym stoku góry "Jasiennik" Otoczona zielenią stwarza komfortowe warunki wypoczynku Specjalizujemy się zarówno w obsłudze klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych Naszym atutem jest: * profesjonalizm i kompetencja obsługi * komfort i bezpieczeństwo * rozbudowane zaplecze rekreacyjno-rozrywkowe * położenie w centrum kurortu, w niedalekiej odległości od Parku i Deptaku Zdrojowego oraz Pijalni Głównej Wód Mineralnych
http://www.panorama.krynica.pl
Page-Rank: 3/10
(Kliknięć: 3; Dodano: 04 Stycznia 2010) Szczegóły Wpisu Raport Uszkodzonego Wpisu
Google Map