Poszukujesz kwatery,firmy?
Pomożemy Ci, wyszukaj obiekt z nami....
Polecane
Kto jest Online
Aktywni Użytkownicy: 0
Konta: 0
Gości: 0
Odwiedzin Dziś: 12
Ilość wizyt: 13
Aktywne Boty: Niezidentyfikowane Boty(30)
Page-Rank
4/10
5
3/10
10
2/10
5
1/10
2

Losowe Wpisy

Hotel Pegaz *** w Krynicy-Zdroju najciekawszy z wielu - zaprasza gości pod swój dach. Odwiedzając nas radzi będziecie ze smaków i snów tutaj serwowanych.
http://www.pegaz.krynica.com.pl
Page-Rank: 0/10
(Kliknięć: 0; Dodano: 13 Listopada 2009) Szczegóły Wpisu Raport Uszkodzonego Wpisu
Nasz kameralny ośrodek mieści się w magicznym regionie Doliny Popradu Beskidu Sądeckiego, nad górskim potokiem – Kryniczanką w samym centrum Krynicy Zdrój. Do Państwa dyspozycji posiadamy 23 pokoje 1 - 3 osobowe, jadalnie, wypożyczalnie sprzętu sportowego, bilard, sprzęt audiowizualny.
http://krynica.totalizator.com.pl
Page-Rank: 2/10
(Kliknięć: 0; Dodano: 25 Grudnia 2009) Szczegóły Wpisu Raport Uszkodzonego Wpisu
Polecane
Sanatorium nasze usytuowane jest w centrum Krynicy-Zdroju. Nieopodal znajduje się kryte lodowisko, kino Jaworzyna oraz Deptak z Pijalniami Wód Mineralnych, Centrum Kultury, Park Słotwiński , Centrum Narciarskie Słotwiny a także znany lokal z dancingiem "Hawana" i wiele innych.
http://www.zgoda-krynica.pl
Page-Rank: 2/10
(Kliknięć: 0; Dodano: 26 Grudnia 2009) Szczegóły Wpisu Raport Uszkodzonego Wpisu
Sanatorium Uzdrowiskowe "Abaton" Spółdzielnia Pracy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
http://www.abaton-krynica.com.pl/
Page-Rank: 3/10
(Kliknięć: 4; Dodano: 01 Listopada 2009) Szczegóły Wpisu Raport Uszkodzonego Wpisu
OSW NIKIFOR 72 miejsca Krynica-Zdrój ul. Świdzińskiego 20
http://www.nikifor.pl
Page-Rank: 4/10
(Kliknięć: 0; Dodano: 11 Grudnia 2009) Szczegóły Wpisu Raport Uszkodzonego Wpisu
ORW "Panorama" położona jest w centrum "perły polskich uzdrowisk" na południowym stoku góry "Jasiennik" Otoczona zielenią stwarza komfortowe warunki wypoczynku Specjalizujemy się zarówno w obsłudze klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych Naszym atutem jest: * profesjonalizm i kompetencja obsługi * komfort i bezpieczeństwo * rozbudowane zaplecze rekreacyjno-rozrywkowe * położenie w centrum kurortu, w niedalekiej odległości od Parku i Deptaku Zdrojowego oraz Pijalni Głównej Wód Mineralnych
http://www.panorama.krynica.pl
Page-Rank: 3/10
(Kliknięć: 3; Dodano: 04 Stycznia 2010) Szczegóły Wpisu Raport Uszkodzonego Wpisu
W naszym hotelu będziecie Państwo mogli po przystępnych cenach wynająć apartament na okres pobytu w Krynicy-Zdroju. Zapewniamy wysoki standard usług i miłą obsługę hotelową. Hotel Stefania usytuowany jest w samym centrum miasta i stanowi znakomitą bazę wypadową do wycieczek po Krynicy-Zdroju i okolicach.
http://www.hotelstefania.pl
Page-Rank: 0/10
(Kliknięć: 1; Dodano: 14 Października 2009) Szczegóły Wpisu Raport Uszkodzonego Wpisu
Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze - Oddział w Krynicy-Zdroju jest organizacją niekomercyjną - stowarzyszeniem, które środki finansowe na realizację swoich celów statutowych pozyskuje z działalności gospodarczej prowadzonej przez Biuro Obsługi Ruchu Turystycznego.
http://www.krynica.pttk.pl
Page-Rank: 0/10
(Kliknięć: 0; Dodano: 01 Listopada 2009) Szczegóły Wpisu Raport Uszkodzonego Wpisu
W naszym sanatorium prowadzone są następujące profile lecznicze: 1. Schorzenia układu pokarmowego: . Choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy. . Choroby dróg żółciowych. . Przewlekłe zapalenie trzustki. . Przewlekłe nieżyty żołądka i jelit, zaburzenia czynnościowe jelit. 2. Schorzenia układu wydzielania wewnętrznego i zaburzenia przemiany materii: . Cukrzyca leczona insuliną. . Cukrzyca typu II leczona środkami doustnymi i dietą. . Otyłość prosta. 3. Schorzenia układu ruchu: . Choroby zwyrodnieniowe stawów obwodowych i kręgosłupa. . Stany przeciążeniowe. . Choroby metaboliczne stawów. 4. Schorzenia układu moczowego. 5. Schorzenia laryngologiczne. 6. Hematologia.
http://www.krynica.sanatoriumenergetyk.com
Page-Rank: 1/10
(Kliknięć: 0; Dodano: 04 Listopada 2009) Szczegóły Wpisu Raport Uszkodzonego Wpisu
Krynica Zdrój to wyjątkowe miasto. Krynica Zdrój to miejscowość uzdrowiskowa. Krynica Zdrój to miejsce odpowiednie zarówno na letni jak i zimowy wypoczynek. ...Krynica Zdrój zaprasza.
http://krynica.org
Page-Rank: 3/10
(Kliknięć: 3; Dodano: 10 Listopada 2009) Szczegóły Wpisu Raport Uszkodzonego Wpisu
Google Map