Dodaj stronę do naszego katalogu obiektów

Nowy serwis kwater
UWAGA:
Dane muszą dotyczyć kwater, lub pensjonatów, sanatorów, kwater, ośrodków wypoczynkowych znajdujących się na terenie gminy Krynica-Zdrój,i Muszyna.

* - pozycje wymagane 
lub

wypełnij i prześlij (dostarcz) formularz i fotografie
http://www.krynica.malopolska.pl/dok/formularz.pdf lub
http://www.krynica.malopolska.pl/dok/formularz.doc lub
http://www.krynica.malopolska.pl/dok/formularz.odt
REGULAMIN UMIESZCZANIA BEZPŁATNYCH PREZENTACJI W SERWISIE krynica.malopolska.pl

Umieszczając darmową prezentację w naszym serwisie, zgadzasz się z postanowieniami poniższego regulaminu.
1.) Oferta obiektu może zostać usunięta przez administratora w każdej chwili, bez podawania przyczyny.
2.) Zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji nadesłanych zdjęć, tekstów i innych materiałów dotyczących zgłaszanego obiektu do bazy krynica.malopolska.pl .
3.) Zastrzegamy sobie prawo do nie zamieszczenia obiektu w serwisie turystycznym krynica.malopolska.pl , bez podania przyczyny.
4.) Zamieszczając darmową prezentację w serwisie turystycznym krynica.malopolska.pl , zgadzasz się na otrzymywanie nie zapowiedzianych wiadomości mailowych. Mogą mieć one związek z zamieszczonym obiektem, z serwisem krynica.malopolska.pl , treść wiadomości może mieć charakter niekomercyjny jak np życzenia świąteczne, życzenia urodzinowe - lub charakter komercyjny jak np reklama innych serwisów Internetowych itp..
Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez http://www.krynica.malopolska.pl w celach marketingowych oraz wyrażam zgodę w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji handlowych od http://www.krynica.malopolska.pl oraz jego partnerów .
5.) Zamieszczając darmową prezentację obiektu w serwisie krynica.malopolska.pl zobowiązujesz się podać wszystkie dane obiektu zgodne z prawdą.
Redakcja krynica.malopolska.pl

 
 

 

Aktualizowano: 16/02/2021 - 09:55 - Przez: krynica