Art.Hotel Nikifor

artHotel Nikifor - Hotel
33-380 Krynica-Zdrój Świdzińskiego 20 
woj. MAŁOPOLSKIE 
Telefon: 48 18 477 87 00
kom 662 198 328 Fax: 48 18 477 87 01
Adres www:  http://www.nikifor.pl

ArtHotel usytuowany  jest na malowniczym wzgórzu, w atrakcyjnym, zacisznym centrum Krynicy-Zdrój. Otoczony lasami i zielonymi wzgórzami stwarza przyjazne warunki wypoczynku.  Czteropoziomowy obiekt, posiada nowoczesną windę. Ośrodek ma specyficzny klimat i wyjątkową artystyczną atmosferę.

Pokoje
 
Dysponujemy 72 miejscami noclegowymi w komfortowych 1, 2 lub 3 osobowych pokojach z aneksami wypoczynkowymi /łazienka, TV Sat, telefon, stałe łącze internetowe/, a także w apartamentach 2- 4 osobowych z dodatkowym wyposażeniem /aneks kuchenny, lodówka, mini barek, suszarka, odtwarzacz DVD/. Każdy z pokoi posiada swojego patrona - malarza, twórcę z jego dziełem zaakcentowanym na ścianie.

Konferencje

Współpracujemy w zakresie kompleksowej organizacji i obsługi konferencji, szkoleń, sympozjów. Dwie profesjonalnie wyposażone klimatyzowane sale konferencyjne dla 70 i 40 osób zapewnią Państwu optymalne warunki do pracy.
Podczas czasu wolnego zapraszamy na przerwę kawową: kawa, herbata, soki, ciasteczka i owoce. Z sali prowadzą drzwi na taras wypoczynkowy, gdzie można się zrelaksować wśród zieleni i zażyć świeżego powietrza

SPA
 
Przebywając w artHotelu nasi Klienci mogą korzystać z niezwykłej groty z sauną fińską i turecką oraz barkiem (grota mieści nawet 20 osób), masaży wodnych i ręcznych oraz profesjonalnego gabinetu kosmetycznego. W tle muzyka relaksacyjna.

Restauracja

Regionalna Karczma Łemkowska Chyża
, stanowiąca integralną część obiektu - zaskoczy wyjątkowym wystrojem wnętrza, oryginalną muzyką i tradycyjnym jadłem. Organizacja kolacji lub biesiady w niepowtarzalnej scenerii przy akompaniamencie Kapeli Łemkowskiej lub Regionalnej Kapeli Góralskiej. Charakterystyczna chałupa Łemków i oryginalne menu: warianka z pyrohami, opalanok, kiesełycia z komperiami.

SALE KONFERENCYJNE
  powierzchnia w m2 wymiary wysokość
SALA NIKIFORIUM 72 m 2  15 x 4,8 m  4 m 
 UKŁAD KINOWY     Ilość miejsc      70   
 UKŁAD SZKOLNY     Ilość miejsc      50   
 PODKOWA     Ilość miejsc      40   

SALA KINOWA 34,2 m 2  9 x 3,8 m  4 m 
 UKŁAD KINOWY     Ilość miejsc      40   
 UKŁAD SZKOLNY     Ilość miejsc      20   
 PODKOWA     Ilość miejsc      20   
 SALA KINOWA

Mała sala konferencyjna, zaciemniana, na kameralne spotkania. Profesjonalne wyposażenie multimedialne, rzutnik zamocowany na stałe, ekran na ścianie, flipchart, nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy.
 SALA NIKIFORIUM
Na wyposażenie sali składają się:
- mikrofony przewodowe i bezprzewodowe
- projektor multimedialny
- flipcharty
- dostęp do internetu – stałe łącze
- ekran (, przenośny)
- nagłośnienie
- tablica suchościeralna
- DVD
- flipchart
- klimatyzacja
- zaciemnienie

Aktualizowano: 2018/01/14 - 15:41 - Wydawca: krynica